چه زیباست آرزویی که «خدمت به آدمیان» بخشی از آن باشد.

پشتیبانی : ۰۹۱۱۲۱۲۶۱۱۵

ایمیل : info@wetime.ir

قوانین و مقررات

۱ ـ این توافق‌نامه‌ای است بین شما و سایت وی‌تایم به آدرس wetime.ir، استفاده از خدمات این سایت منوط به توافق شما با این قوانین صورت می‌گیرد. لطفا قوانین درج شده در این صفحه را قبل از استفاده از سایت با دقت مطالعه کنید. با استفاده شما از امکانات سایت وی‌تایم این چنین در نظر گرفته خواهد شد که شما با قوانین وی‌تایم بدون شرط موافقت کرده‌اید.

۲ ـ لطفاً در زمان واریز وجه به حساب مورد نظر دقت لازم را انجام دهید تا اشتباهی در انجام واریز صورت نگیرد چون در صورت واریز اشتباه، تیم وی‌تایم هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد و نخواهد داشت.

۳ ـ در زمان سفارش نویسندگی از درستی و دقت انجام کار نویسندگان تیم مطمئن شوید و بعد از اطمینان از کار تیم و توافق ، مبلغ را واریز کنید. در غیر اینصورت، اگر بدون هیچ دلیلی پشیمان شوید از مبلغ واریزی شما ۳۰ درصد بعنوان خسارت کسر شده و مابقی برگشت داده می‌شود.

۴ ـ تیم وی‌تایم به هیچ عنوان از محتواهای غیراخلاقی و نادرست در سایت‌ها استفاده نمی‌کند و از پذیرش کارفرمایانی با سایت‌های غیراخلاقی معذور است.

۵ ـ تیم وی‌تایم تمام سعی خود را در قرار دادن محتوای کاربرپسند و مطابق با سلیقه مشتری خواهد کرد و هیچگونه مسئولیتی در قبال افزایش یا کاهش رتبه سایت یا افت سایت ندارد و نخواهد داشت، فقط زمانی این مسئولیت برعهده تیم وی تایم است که کارفرما با تیم وی‌تایم جهت افزایش رتبه سایت به توافق برسند.